Struktura

Zbigniew Szulada
Komendant
Nr legitymacji służbowej: 003
tel. 43 823 29 45
fax 43 823 74 64
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: z.szulada@zdunskawola.pl lub straz_miejska@zdunskawola.pl

Robert Zawiasa
Starszy Inspektor
Nr legitymacji służbowej: 001
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: r.zawiasa@zdunskawola.pl

Aleksandra Piczman
Starszy Inspektor
Nr legitymacji służbowej 004
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: a.piczman@zdunskawola.pl

Tomasz Skibiński
Młodszy strażnik
Nr legitymacji służbowej 005
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: t.skibinski@zdunskawola.pl

Tomasz Staniucha
Starszy Specjalista
Nr legitymacji służbowej 007
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: t.staniucha@zdunskawola.pl

Sylwester Witczak
Starszy Specjalista
Nr legitymacji służbowej 008
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: s.witczak@zdunskawola.pl

Michał Szymczak
Młodszy strażnik
Nr legitymacji służbowej 009
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: mi.szymczak@zdunskawola.pl

Damian Szczepanik
Starszy strażnik
Nr legitymacji służbowej 010
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: d.szczepanik@zdunskawola.pl

Paweł Kruszyński
Aplikant
Nr legitymacji służbowej 011
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter

Natalia Stępień
Aplikant
Nr legitymacji służbowej 012
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter

Izabela Szubert
Aplikant
Nr legitymacji służbowej 013
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter

 

Przejdź do treści