Konsultacje w sprawie aplikacji

Informacje o remontach, terminy dyżurów radnych, a może godziny otwarcia fitness klubów... Zapraszamy Was do współpracy przy wyborze zakresu informacji, które znajdą się w miejskiej aplikacji na smartfony. To będzie kompendium użytecznych danych dotyczących miasta - we własnym telefonie. Aplikacja na pewno będzie zawierać rozkład jazdy komunikacji miejskiej, kalendarium wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, repertuar kina, ofertę zduńskowolskich restauracji i informację o dyżurach aptek. To między innymi. Jakie jeszcze informacje powinny znaleźć się w aplikacji? Wypełnijcie ankietę!

Prace nad miejską aplikacją dla mieszkańców Zduńskiej Woli nabierają tempa. Wiadomo już, że ten mobilny informator będzie zawierać podstwowe informacje dotyczące miasta: kalendarium wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, propozycje zduńskowolskich restauracji, rozkłady jazdy komunikacji miejskiej, trasy spacerów po mieście, listę zabytków, ale też harmonogramy wywozu śmieci. Nie zabraknie informacji o przychodniach, hotelach czy dyżurujących aptekach.

Aplikacja ma służyć przede wszystkim mieszkańcom, dlatego postanowiliśmy właśnie Państwa poprosić o radę i dowiedzieć się, jakie jeszcze informacje powinny znaleźć się w smarfonach zduńskowolan. – Pytamy o kilka konkretnych rozwiązań, na przykład o zainteresowanie informacją o lokalnych podatkach, czy dyżurach radnych – mówi dyrektor działu promocji Urzędu Miasta – Jednak szczególnie ważne jest dla nas, żeby mieszkańcy odpowiadając na pytanie otwarte zechcieli sami podpowiedzieć, jaka funkcja aplikacji ułatwi im codzienne życie – dodaje.

W ten sposób to mieszkańcy zdecydują czy w swoich smartfonach znajdą informacje o trasach spacerowych po okolicy Zduńskiej Woli, czy raczej o rozkładzie jazdy autobusów, na przykład do Łodzi.
Prosimy o przesłanie wypełnionych ankiet do 31 marca na adres mailowy a.paszkiewicz@zdunskawola.pl. Jeśli wygodniej będzie Państwu wydrukować ankietę, wypełnić ręcznie i przynieść bądź przysłać do urzędu – tę formę również uznajemy. Przynieść można do: Działu Promocji, to budynek nr 4 Urzędu Miasta przy ul. Złotnickiego 12 (tu również można ankietę wypełnić „na miejscu”), pokój nr 412, a przesłać na adres: Urząd Miasta Zduńska Wola, Dział Promocji, ul. Złotnickiego 12, 98-220 Zduńska Wola.

Informacje o wynikach opublikujemy w miesięczniku „Zduńska Wola. Miasto, Ludzie, Informacje” oraz na naszym profilu na Facebook’u (www.facebook.com/zdunska.wola.42437).

Inne artykuły

Przejdź do treści