Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Koncert „Wiosna jest kobietą” odwołany

Ze względu na choroby artystek, odwołany został występ Ladies Dance zaplanowany na 5 kwietnia.
Ze względu na liczne zachorowania artystek występujących w widowisku ,,Wiosna jest kobietą” koncert został odwołany. Wydarzenie miało odbyć się w piątek, 5 kwietnia, w Miejskim Domu Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli.
Wszystkie osoby, które kupiły bilety, proszone są o kontakt z kasą MDK Ratusz, tel. 607 14 11 11.
Widowisko taneczno-wokalne „Wiosna jest kobietą” zaplanowano jako występ Formacji Tanecznej „Ladies Dance” przygotowany przez Lubomiłę Chmielewską – Szymczak oraz zespołu wokalnego „Żywioły” w składzie: Małgorzata Piątkowska, Sandra Penda, Karolina Piątek, Aleksandra Architek. Wokalistki pracują na co dzień w filii MDK pod kierunkiem instruktora Andrzeja Woźniaka.

Inne artykuły

Targi edukacyjne w Zduńskiej Woli

Targi edukacyjne dla ósmoklasistów zorganizowano w I Liceum Ogólnokształcącym w Zduńskiej Woli. Uczniowie byli kuszeni przez szkoły średnie, by wybrali właśnie tę drogę edukacji.

Wieczór z Wawrzynem w Ratuszu

„Wieczór z Wawrzynem” to pierwsza odsłona obchodów 40-lecia pracy Andrzeja Wawrzyniaka: muzyka, autora tekstów oraz instruktora w Miejskim Domu Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli. Koncert odbył się w czwartek, 11 kwietnia.

Komisje się napracowały, prezydent dziękuje

Obwodowe komisje wyborcze w Zduńskiej Woli przeliczyły łącznie karty wyborcze wrzucone do urn przez 15 tysięcy mieszkańców Zduńskiej Woli. A miejska komisja przyjęła ich protokoły w wyborach na prezydenta i do rady miasta. Za ciężką pracę należą im się podziękowania.

Przejdź do treści