Jarmark Bożonarodzeniowy „Zduńska Wola pod jemiołą” już w sobotę 16 grudnia

Jarmark trwał będzie od godziny 9:00 do 19:00 – w tych godzinach będą czynne stoiska w Alejach Kościuszki i na ul. Złotnickiego. Od strony ulicy Łaskiej staną dwie duże, świątecznie udekorowane Bramy na Jarmark. Po przeciwnej stronie Jarmarku, przy ul. Złotnickiego rozstawiona zostanie jarmarkowa scena. Żywą szopkę znajdziecie w Alejach na wysokości kościoła, a tuż obok zagrodę Świętego Mikołaja z prawdziwymi reniferami.

Program sceny „Zduńskiej Woli pod jemiołą”
16 grudnia 2017 r., ul. Złotnickiego (na wprost Alejek)

 

11:00 Pierwsze spotkanie ze Świętym – magia Świąt dla najmłodszych
14:00 Najpiękniejsze kolędy Świąt Bożego Narodzenia w wykonaniu dzieci i młodzieży z Trampoliny
14:30 Święty po raz drugi – animacje dla dzieci
15:00 Wychowankowie Miejskiego Domu Kultury w bożonarodzeniowym koncercie
15:40 Gwiazdkowe zabawy dla dzieci
16:00 Świąteczne piosenki II Liceum Ogólnokształcącego
16:30 Wizyta Miss Polonia 2017 Agaty Biernat
16:30 Licytacja bombek podpisanych przez Miss Polonię 2017, aktorów Andrzeja Chyrę, Jakuba Gierszała, Jowitę Budnik i Katarzynę Smutniak  oraz Katarzyny Staśkowskiej Mistrzyni Polski NABBA/WFF w kulturystyce i Fitness oraz Mateusza Szlęka na rzecz Pauliny Kołodziejczyk uczennicy II LO
17:00 Koncert Góralskiej Kapeli Ciupaga

Jeśli pogoda pozwoli Paulina Kołodziejczyk też będzie z nami – na pewno od 16:00, a wcześniej również na stoisku, na którym młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego wraz ze Stowarzyszeniem Biegam bo Lubię Zduńska Wola będzie sprzedawać świąteczne dekoracje i zbierać pieniądze dla Pauliny.

Uwaga! W związku z Jarmarkiem na ulicy Złotnickiego i w Alejach Kościuszki nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego. Alejki będą całkowicie wyłączone z ruchu już od godziny 8:00 w piątek 15 grudnia. Ulica Złotnickiego na odcinku od Kościelnej do Kolbego w piątek od godziny 16:00. Ruch zostanie przywrócony w sobotę o 24:00.

Informacja dla wystawców – tu znajdziecie Państwo lokalizację swojego stoiska: SPRAWDŹ

Inne artykuły

Przejdź do treści