Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Jak dotrzeć do swojego radnego?

Jak skontaktować się z miejskim radnym? Można to zrobić przez służbowy adres mailowy, jaki ma każdy radny Rady Miasta Zduńska Wola. W ten sposób sprawa mieszkańca dotrze bezpośrednio do jego przedstawiciela w samorządzie.

Nowo wybrani radni miejscy w Zduńskiej Woli otrzymali służbowe adresy poczty elektronicznej, dzięki którym mieszkańcy mogą bezpośrednio kontaktować się ze swoimi przedstawicielami.

Do radnych można także dotrzeć za pośrednictwem Biura Rady Miasta. Można umówić się z radnym po wcześniejszym osobistym lub telefonicznym uzgodnieniu. Biuro Rady Miasta mieści się w budynku nr 2 I piętro, pokój nr 206 przy ul. Stefana Złotnickiego 12. Telefon: 43-825-02-49, 43-825-02-50.

Tak samo kontakt z Biurem Rady Miasta wymagany jest w sprawie terminu dyżuru  przewodniczącego Rady Miasta Zduńska Wola  Tomasza Pohla.

Kontakt do radnych jest też możliwy bezpośrednio, przez pocztę elektroniczną. Oto służbowe adresy e-mail Radnych Rady Miasta Zduńska Wola:

  • Wojciech Bladowski: wbladowski@zdunska-wola.pl
  • Andrzej Dutkiewicz: adutkiewicz@zdunska-wola.pl
  • Łukasz Goldman: lgoldman@zdunska-wola.pl
  • Joanna Jarosławska: jjaroslawska@zdunska-wola.pl
  • Agnieszka Jaśkiewicz: ajaskiewicz@zdunska-wola.pl
  • Magdalena Kędzierska: mkedzierska@zdunska-wola.pl
  • Dariusz Kmiecik: dkmiecik@zdunska-wola.pl
  • Renata Kosińska – Graf: rkosinskagraf@zdunska-wola.pl
  • Jacek Krata: jkrata@zdunska-wola.pl
  • Jarosław Kurzawa: jkurzawa@zdunska-wola.pl
  • Marek Lewandowski: mlewandowski@zdunska-wola.pl
  • Ewa Marszałek: emarszalek@zdunska-wola.pl
  • Dawid Mazurkiewicz: dmazurkiewicz@zdunska-wola.pl
  • Piotr Pacelt: ppacelt@zdunska-wola.pl
  • Tomasz Pohl: tpohl@zdunska-wola.pl
  • Zenobia Radwańska: zradwanska@zdunska-wola.pl
  • Marcin Rybka: mrybka@zdunska-wola.pl
  • Tomasz Siemienkowicz: tsiemienkowicz@zdunska-wola.pl
  • Adam Synowiec: asynowiec@zdunska-wola.pl
  • Kacper Wlazło: kwlazlo@zdunska-wola.pl
  • Jadwiga Ziółkowska: jziolkowska@zdunska-wola.pl

Inne komunikaty

Rusza program „Umiem pływać”

Rozpoczyna się rekrutacja do Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W Zduńskiej Woli zajęcia odbywać się będą na basenie przy szkole nr 9.

Ogłoszenie o naborze

Prezydent Miasta Zduńska Wola ogłasza nabór kandydatów na członków Rady Sportu w Zduńskiej Woli kadencji 2024 – 2029

Uwaga na oszustów na „Czyste powietrze”

Uwaga na oszustów powołujących się na współpracę z Urzędem Miasta Zduńska Wola. Przekonują do podpisania umowy, z której trudno się potem wyplątać, a jej zerwanie obwarowują wysoką karą. Miasto nie prowadzi żadnej takiej akcji.

I sesja Rady Miasta Zduńska Wola

I sesja Rady Miasta Zduńska Wola odbędzie się 6 maja 2024 r. (poniedziałek) o godz. 13.00, w Miejskim Domu Kultury w Zduńskiej Woli, Plac Wolności 26. Obrady będą transmitowane w Internecie.

Rozpoczął się nabór do szkół ponadpodstawowych

Zaczęła się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych. Ósmoklasiści mogą już rejestrować się na internetowym portalu, gdzie powinni złożyć swój wniosek o przyjęcie do pierwszej klasy nowej szkoły. Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 potrwa do 21 maja.

Przejdź do treści