Inkubator pod lupą mieszkańców

Urząd kontynuuje unikatowe na skalę Polski badanie jakości obsługi mieszkańców. Aktywiści, którzy korzystają z usług Inkubatora Inicjatyw Społecznych mogą już odpowiedzieć na kilka prostych pytań związanych z jego działalnością.

W pomieszczeniach wyremontowanej,  zabytkowej kamienicy w centrum Zduńskiej Woli pojawiły się tabliczki z kodem QR. Wystarczy uruchomić w swoim telefonie aparat fotograficzny i przyłożyć do kodu, a system otworzy stronę internetową z ankietą. Do pytań można także przejść ze strony internetowej Urzędu Miasta. 

– Nieustannie się rozwijamy i dopasowujemy do potrzeb mieszkańców, którzy korzystają z przestrzeni Inkubatora Inicjatyw Społecznych. Sugestie i opinie zebrane od stowarzyszeń czy organizacji chcemy wykorzystać do podnoszenia jakości świadczonych usług – mówi Michalina Łagunionok, zastępca dyrektora Biura Strategii i Rozwoju Miasta.

Informacje zebrane od mieszkańców zostaną przekazane do nowoczesnego systemu przygotowanego przez ukraiński startup Revizion. Platforma na bieżąco zbierane dane i poddaje je skrupulatnej analizie. Urząd na projekt nie wydał ani złotówki. Za przygotowanie aplikacji płaci Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Przeczytaj więcej o działalności Inkubatora Inicjatyw Społecznych przy ulicy Łaskiej 38  w Zduńskiej Woli.

Inne artykuły

Święto Karsznic

Kolejarskie osiedle obchodzi swoje święto. 25 listopada to Dzień Kolejarza i patronki polskich kolejarzy – św. Katarzyny. To także początek obchodów powstania zduńskowolskiej dzielnicy.

Utwardzamy gruntówki

Kolejne ulice w Zduńskiej Woli z nową nawierzchnią. Trwają remonty na sześciu miejskich ulicach.

Nie praca, lecz misja

To był kolejny ciężki rok dla pomocy społecznej. Wybuch zbrojnej agresji za naszą wschodnią granicą i pomoc osobom z zawładniętej wojną Ukrainy. MOPS nie pozostawił potrzebujących bez pomocy!

Setne urodziny

Sto lat ukończyła zduńskowolanka – pani Cecylia Michalak. W imieniu mieszkańców szanownej jubilatce najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia i szczęśliwych chwil spędzonych w gronie najbliższych złożył prezydent Konrad Pokora.

Wyremontowaliśmy zabytkowy parowóz

Karsznicka lokomotywa odzyskała dawny blask! Zakończył się remont zabytkowego parowozu, który od trzydziestu lat wita mieszkańców wjeżdżających do kolejowej dzielnicy.

Przejdź do treści