»

IKS START wygrał finał wojewódzki Pucharu Polski

IKS START zwyciężył w finale wojewódzkim Pucharu Polski i znalazł się w gronie 16 drużyn nadal walczących o zwycięstwo w tych rozgrywkach. Druga drużyna IKS tez może zaliczyć weekend do udanych, wygrywając wyjazdowy mecz rozgrywek III ligi.

I ligowa drużyna w składzie Andrzej Kaczmarek, Tomasz Wiśniewski, Marcin Sankowski i Grzegorz Janczewski w ramach Wojewódzkich Eliminacji Pucharu Polski rozegrała w Zduńskiej Woli finał z MLUKS Rawa Mazowiecka i zwyciężyła 4:1, awansując do następnej fazy do której przystąpi 16 najlepszych drużyn w Polsce uczestniczących w Pucharze. Nasza drużyna walczyć będzie ze zwycięzcami województw małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

Drużyna IKS „START”II w składzie: Przemysław Gierak, Mateusz Sarzała, Dominik Ciszewski, Piotr Pabich i Tomasz Kozłowicz rozegrała mecz III ligowy na wyjeździe z UKS II Fungis Maków i zdecydowanie wygrała 7:3. Tym samym zrównała się punktami z liderem III ligi – MLUKS 5 Bełchatów.

Miniony tydzień w IKS „START” to również kolejny już II Klubowy Turniej dla najmłodszych zawodników, w którym zwyciężył Łukasz Mieleszkiewicz. II miejsce zajął Krystian Marszałek, a III miejsce Bartosz Rzeźniczak.

Tekst i zdjęcia: IKS START