»

Gatta Active z super pucharem Polski

Gatta Active Zduńska Wola fantastycznie rozpoczęła nowy sezon i dołożyła kolejne trofeum do swojej gabloty. Zduńskowolska drużyna zdobyła superpuchar Polski w Halowej Piłce nożnej pokonując Red Devils Chojnice.

Mistrzowie Polski zmierzyli się ze zdobywcą Pucharu Polski na jego terenie w Chojnicach. Prowadzenie zduńskowolanom w 13 minucie dał Daniel Krawczyk i pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 0:1 dla Gatty Active. W drugiej połowie Mariusz Milewski podwyższył na 0:2 dla zduńskowolan. Do sukcesu było jednak daleko, ponieważ Red Devils w 32 minucie zdobyli gola na 1:2. Na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry na 1:3 podwyższył Igor Sobalczyk i mimo że w samej końcówce meczu gospodarze odrobili straty do stanu 2:3, to super Puchar Polski 2016 ostatecznie trafił do Zduńskiej Woli.