Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Egzaminy ósmoklasistów

We wtorek, 14 maja, rozpoczęły się egzaminy końcowe dla uczniów szkół podstawowych. Egzaminy ósmoklasistów potrwają do czwartku. Młodzież zdaje pisemnie trzy przedmioty.

We wtorek, 14 maja, uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych przystąpili do egzaminu ósmoklasisty. Pierwszy przedmiot, z jakiego są testowani to język polski.

Drugim egzaminem jest pisemna matematyka w środę, 15 maja. Ostatni sprawdzian to pisemny z języka obcego. Ósmoklasiści zdają go w czwartek, 16 maja.

Wyniki egzaminów końcowych w podstawówkach zostaną ogłoszone 3 lipca.

 

Inne artykuły

Webinarium dla seniorów i ich opiekunów 

Można zgłosić się na bezpłatne szkolenie dla seniorów i ich rodzin „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. II edycja”. Odbywać się będzie online jako tak zwane webinarium. Rejestracja już trwa.

Zduńskowolskie Dni Seniora po raz czwarty

Zduńskowolskie Dni Seniora to przedsięwzięcie, w którym połączone zostały siły wielu instytucji i organizacji, które przygotowały atrakcyjny program dla mieszkańców miasta. Seniorzy byli zarówno publicznością, jak i wykonawcami podczas festynu zorganizowanego w ramach seniorskiego święta.

Rowerowy trening jeszcze do wtorku

Do 21 maja trwa oficjalny trening do rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Od czerwca zduńskowolanie będą już mogli wykręcać wyniki dla miasta.

„Piknik rodziny – Karsznice 2024″

Całymi rodzinami bawili się na pikniku mieszkańcy osiedla Karsznice w Zduńskiej Woli. Festyn zorganizowano jako jedno z wydarzeń wybranych w głosowaniu Budżetu Obywatelskiego.

Przejdź do treści