Logo Miasta Zduńska Wola

Działki budowlane w dobrej cenie

Miasto wystawiło na sprzedaż czternaście działek pod budowę domów jednorodzinnych na osiedlu Karsznice. Oferta przygotowana jest z myślą o rodzinach, które marzą o swoim domu.

Pod młotek pójdzie teren między ulicami Mikołaja Kopernika a Krańcową. Urząd wytyczył granice poszczególnych działek oraz uporządkował cały teren. Parcele są podobnej wielkości – 850 m kw. Właścicielom nie powinna sprawić problemu budowa przyłączy do nowych domów, ponieważ w pobliżu przebiega sieć energetyczna oraz poprowadzona jest kanalizacja sanitarna.

 – Zapraszam wszystkich, którzy marzą o budowie domu w udziale w przetargach. Parcele leżą w cichej i zielonej okolicy. Osobom, które kupią ziemię w licytacjach, stawiamy warunki, ale dajemy także coś w zamian. Inwestycja powinna wystartować w ciągu 24 miesięcy od zakupu. Inwestor musi zakończyć budowę w ciągu pięć lat – wyjaśnia Konrad Pokora, prezydent Zduńskiej Woli.

Ceny wywoławcze startują od 70 tys zł. Działki sprzedawane będą w trakcie czterech przetargów, które odbędą się w urzędzie miasta 30,31 maja oraz 5,6 czerwca br.  Szczegółowe informacje o każdej ze sprzedawanych działek oraz warunkach udziału w przetargu znajdziesz na stronie internetowej. 

Sprzedaż działek pod budownictwo jednorodzinne to jeden z  filarów programu rozwoju rynku nieruchomości w Zduńskiej Woli. W 2021 roku w ramach pilotażu na sprzedaż poszło dwanaście parceli także na osiedlu Karsznice.  Na terenie pomiędzy ulicami Saneczkową a Tenisową część inwestorów wybudowała już domy.

 

 

Inne artykuły

Urodziny Zduńskiej Wody!

Dwa lata radości, sportu i zdrowego stylu życia. Zduńska Woda, która stała się nieodłącznym elementem naszego miasta, wczoraj obchodziła drugie urodziny

Vox populi

Mieszkańcy zadecydują, na co urząd wyda ponad 1,2 mln zł. Startuje dziesiąta edycja zduńskowolskiego Budżetu Obywatelskiego. Od 19 czerwca można składać projekty

Gramy w zielone

Wystartowało opiniowanie projektów zgłoszonych do drugiej edycji Zielonego Budżetu Zduńskiej Woli. Potrwa ono do końca czerwca.

Przejdź do treści