Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Drogi na osiedlu Jana Pawła II w Zduńskiej Woli. Konsultacje 30 maja

Konsultacje z mieszkańcami w sprawie budowy dróg na osiedlu Jana Pawła II w Zduńskiej Woli zaplanowano na wtorek, 30 maja. Mieszkańcy będą mogli się wypowiedzieć na zebraniu otwartym.

Konsultacje społeczne dla mieszkańców osiedla Jana Pawła II w Zduńskiej Woli odbędą się we wtorek, 30 maja. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16 w Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Zduńskiej Woli przy ul. Dolnej 41, a planowane zakończenie spotkania jest o godz. 17.

Na konsultacje zaprasza mieszkańców Prezydent Miasta Zduńska Wola. Ich przedmiotem jest koncepcja budowy dróg na osiedlu Jana Pawła II w Zduńskiej Woli. Zduńskowolanom przedstawiona zostanie dokumentacja przygotowana na zlecenie magistratu (tutaj pobierzesz plik z koncepcją).

Konsultacje społeczne dotyczą osób mieszkających na osiedlu Jana Pawła II w Zduńskiej Woli. Celem konsultacji jest pozyskanie opinii mieszkańców na temat koncepcji oraz dyskusja na temat proponowanych rozwiązań komunikacyjnych.

Konsultacje społeczne przeprowadzi Komisja Konsultacyjna w składzie:

1) Paweł Szewczyk – przewodniczący Komisji;

2) Piotr Borkiewicz – zastępca przewodniczącego Komisji;

3) Wioleta Nalbert – Kos – sekretarz Komisji;

4) Edyta Michalak – członek Komisji;

5) Paweł Sternik – członek Komisji;

6) Krzysztof Sylla – członek Komisji.

W spotkaniu z mieszkańcami będzie uczestniczył wykonawca dokumentacji projektowej opracowanej dla osiedla Jana Pawła II w Zduńskiej Woli.

Porządek spotkania:

1. Otwarcie spotkania.

2. Zaprezentowanie opracowanej przez projektanta Koncepcji.

3. Dyskusja na temat zaproponowanych w Koncepcji rozwiązań technicznych.

4. Zamknięcie spotkania.

Inne artykuły

Ulica Fabryczna – tu pierwszeństwo mają piesi

Ulica Fabryczna w Zduńskiej Woli to miejsce, gdzie pierwszeństwo przed samochodami mają piesi. Została przebudowana tak, by zniechęcać kierowców do korzystania z tej drogi. Zachowanie kierujących pojazdami śledzą także kamery monitoringu.

Rusza program „Umiem pływać”

Rozpoczyna się rekrutacja do Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W Zduńskiej Woli zajęcia odbywać się będą na basenie przy szkole nr 9.

Webinarium dla seniorów i ich opiekunów 

Można zgłosić się na bezpłatne szkolenie dla seniorów i ich rodzin „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. II edycja”. Odbywać się będzie online jako tak zwane webinarium. Rejestracja już trwa.

Zduńskowolskie Dni Seniora po raz czwarty

Zduńskowolskie Dni Seniora to przedsięwzięcie, w którym połączone zostały siły wielu instytucji i organizacji, które przygotowały atrakcyjny program dla mieszkańców miasta. Seniorzy byli zarówno publicznością, jak i wykonawcami podczas festynu zorganizowanego w ramach seniorskiego święta.

Rowerowy trening jeszcze do wtorku

Do 21 maja trwa oficjalny trening do rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Od czerwca zduńskowolanie będą już mogli wykręcać wyniki dla miasta.

Przejdź do treści