Logo Miasta Zduńska Wola

Drogi na osiedlu Jana Pawła II w Zduńskiej Woli. Konsultacje 30 maja

Konsultacje z mieszkańcami w sprawie budowy dróg na osiedlu Jana Pawła II w Zduńskiej Woli zaplanowano na wtorek, 30 maja. Mieszkańcy będą mogli się wypowiedzieć na zebraniu otwartym.

Konsultacje społeczne dla mieszkańców osiedla Jana Pawła II w Zduńskiej Woli odbędą się we wtorek, 30 maja. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16 w Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Zduńskiej Woli przy ul. Dolnej 41, a planowane zakończenie spotkania jest o godz. 17.

Na konsultacje zaprasza mieszkańców Prezydent Miasta Zduńska Wola. Ich przedmiotem jest koncepcja budowy dróg na osiedlu Jana Pawła II w Zduńskiej Woli. Zduńskowolanom przedstawiona zostanie dokumentacja przygotowana na zlecenie magistratu.

Konsultacje społeczne dotyczą osób mieszkających na osiedlu Jana Pawła II w Zduńskiej Woli. Celem konsultacji jest pozyskanie opinii mieszkańców na temat koncepcji oraz dyskusja na temat proponowanych rozwiązań komunikacyjnych.

Konsultacje społeczne przeprowadzi Komisja Konsultacyjna w składzie:

1) Paweł Szewczyk – przewodniczący Komisji;

2) Piotr Borkiewicz – zastępca przewodniczącego Komisji;

3) Wioleta Nalbert – Kos – sekretarz Komisji;

4) Edyta Michalak – członek Komisji;

5) Paweł Sternik – członek Komisji;

6) Krzysztof Sylla – członek Komisji.

W spotkaniu z mieszkańcami będzie uczestniczył wykonawca dokumentacji projektowej opracowanej dla osiedla Jana Pawła II w Zduńskiej Woli.

Porządek spotkania:

1. Otwarcie spotkania.

2. Zaprezentowanie opracowanej przez projektanta Koncepcji.

3. Dyskusja na temat zaproponowanych w Koncepcji rozwiązań technicznych.

4. Zamknięcie spotkania.

Inne artykuły

Na 90-lecie osiedla Karsznice kolorowo na ulicach

Głośno, kolorowo i radośnie najmłodsi mieszkańcy zaakcentowali jubileusz 90-lecia osiedla Karsznice. Kolorowy korowód przeszedł ulicami Karsznic, a dołączali do niego kolejno uczniowie placówek działających na terenie osiedla.

Urodziny Zduńskiej Wody!

Dwa lata radości, sportu i zdrowego stylu życia. Zduńska Woda, która stała się nieodłącznym elementem naszego miasta, wczoraj obchodziła drugie urodziny

Vox populi

Mieszkańcy zadecydują, na co urząd wyda ponad 1,2 mln zł. Startuje dziesiąta edycja zduńskowolskiego Budżetu Obywatelskiego. Od 19 czerwca można składać projekty

Gramy w zielone

Wystartowało opiniowanie projektów zgłoszonych do drugiej edycji Zielonego Budżetu Zduńskiej Woli. Potrwa ono do końca czerwca.

Przejdź do treści