Dni Zduńskiej Woli – pożegnanie z górką

Organizacja Dni Zduńskiej Woli 2016 wchodzi w fazę ostateczną. - Na początku roku podjęliśmy decyzję o powolnej zmianie lokalizacji imprezy, co podyktowane jest planami budowy basenów. Tradycyjny teren za górką MOSiR wkrótce będzie zagospodarowany i niedostępny na potrzeby tak dużego przedsięwzięcia. Jesteśmy, zatem zmuszeni do zmiany lokalizacji. Na szczęście jeszcze nie w tym roku. Postanowiliśmy zorganizować ostatnią na górce imprezę w ramach Dni Zduńskiej Woli. Będzie to nasze pożegnanie z górką – wyjaśnia Anna Dyrgoń-Białowąs, dyrektor Miejskiego Domu Kultury Zduńskowolskie Centrum Integracji Ratusz.

Dni Zduńskiej Woli będą tradycyjnie obfitowały w muzyczne atrakcje. Przygotowano spotkanie z czterema gwiazdami. Będzie coś dla miłośników hip hopu, gwiazdy z wielkimi hitami na koncie oraz zespół, który swoją popularność zawdzięcza między innymi jednemu ze znanych talent show.

Poza tym dużo dobrej i aktywnej zabawy. Lekcje historyczne na żywo w specjalnie zaaranżowanych do tego wioskach.

Hitem mają być „WYMIATACZE” – znana przede wszystkim z telewizji zabawa na dużych, ale bezpiecznych konstrukcjach. Uczestnictwo w niej to duże wyzwanie, ale oglądanie to dopiero zabawa. Prawdziwe widowisko – zachęca do udziału Anna Dyrgoń-Białowąs.
Wymiatacze poprowadzi Piotr Woltman DJ Radia Eska, prowadzący program „Siłacze” w TVN oraz Champions League Eurosport.

Gigantyczna skakanka, żywy walec, podniebne szczudła i niezwykle spektakularne kule wipeout – zawodnicy będą mieli do pokonania ekstremalny i pełen niespodzianek tor przeszkód. Już teraz przyjmowane są zapisy czteroosobowych drużyn.

Szczegóły i zapisy pod adresem mailowym: pik@mdk-zdunskawola.pl

Inne artykuły

Przejdź do treści