Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

Dni Zduńskiej Woli 2024 – Olimpiada przedszkolaka

Olimpiada Przedszkolaków, to jedno z pierwszych wydarzeń wpisujących się w Dni Zduńskiej Woli 2024. Najmłodsi mieszkańcy miasta bawili się na sportowo na miejskim stadionie przy ul. Łaskiej w Zduńskiej Woli.

Olimpiada Przedszkolaków została zorganizowana przez Miejskie Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli w poniedziałek, 10 czerwca. Wydarzenie przygotowano na miejskim stadionie przy ul. Łaskiej.

To sportowa rywalizacji dla przedszkolaków z placówek publicznych oraz niepublicznych z terenu Zduńskiej Woli. Najmłodsi sprawdzali się w konkurencjach sportowych, ale był też czas na zabawę na dmuchańcach oraz cukrową watę czy barwne tatuaże.

Olimpiada Przedszkolaków to jedno z kilku wydarzeń sportowych w ramach Dni Zduńskiej Woli 2024.

12 czerwca 2024 o godz. 10 zaplanowano  Dzień Sportu i Zabaw, Stadion Miejski, ul. Łaska 90, a o godz. 21 Nocny przejazd rowerowy, zbiórka pod Kawiarnią Literacką, pl. Wolności 26.

14 czerwca 2024 o godz. 10 rozpocznie się Zduńskowolski mundial, Stadion Miejski, ul. Łaska 90.

15 czerwca 2024 o godz. 9 rozpoczęcie III Mistrzostw Strzeleckich Zajęć Sportowych , Szkoła Podstawowa nr 5 im. Alojzego Orione w Zduńskiej Woli, ul. Łaska 84 oraz o godz. 9 Turniej Brydżowy Grand Prix Ziemi Łódzkiej im. K. Hana o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej „Lokator”, Dom Kultury ,,Lokator”, ul. Łaska 46. O godz. 13 Joga Fresh Air, Kępina, a o godz. 14 Nordic Walking Fresh Air, Kępina.

Inne artykuły

Koncerty za górką. Dni Zduńskiej Woli 2024

Kulminacja Dni Zduńskiej Woli to weekendowe koncerty „za górką” przy ul. Tadeusza Kobusiewicza w Zduńskiej Woli. W sobotę i niedzielę zaplanowano atrakcje od popołudnia do późnego wieczora. Będą także bezpłatne autobusy.

Muzealne konkursy. Dni Zduńskiej Woli 2024

Konkursy „Moja przygoda w muzeum”, „Detale małej architektury. Kapliczki” a także „Rodzinne historie” maja już nagrodzonych laureatów. Uroczyste podsumowanie odbyło się w piątek w Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola.

Strefa Inicjatyw Społecznych. Dni Zduńskiej Woli 2024

Strefa Inicjatyw Społecznych, czyli miejsce gdzie wolontariusze mogą spotkać się z osobami, na których rzecz działają, ale także mogą pochwalić się tym, co i jak robią. W Inkubatorze Inicjatyw Społecznych w Zduńskiej Woli w piątek, 14 czerwca, przygotowano dla nich specjalną przestrzeń.

Podróż w czasie do Skansenu Lokomotyw

Podróż w czasie, czyli bezpłatny przejazd autobusem i bezpłatne zwiedzanie Skansenu Lokomotyw i Urządzeń Technicznych w Karsznicach, to kolejna atrakcja Dni Zduńskiej Woli 2024. Można się w nią wybrać w sobotę i w niedzielę.

Przejdź do treści