Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Bohaterowie codzienności

Pierwszy wtorek kwietnia to Dzień Niewidzialnej Pracy. W 2024 roku celebrowany jest 2 kwietnia

Pracą niewidzialną nazywamy wszelkie aktywności wykonywane w ramach rodziny i wolontariatu. Co roku w pierwszy wtorek kwietnia mamy niepowtarzalną szansę na to, by dostrzec bohaterów, którzy za swoją pracę nie biorą ani grosza.

Wszystkim aktywistom, wolontariuszom, opiekunom i tym, którzy poświęcają swoje serca i siły dla dobra innych, chociaż ich praca nie jest poddawana aplauzowi czy reflektorom, składamy serdeczne podziękowania.

Miejsce otwarte dla ludzi i na ludzi

Inkubator Inicjatyw Społecznych przy ulicy Łaskiej 38 to miejsce, gdzie spotykają się mieszkańcy, którzy chcą działać dla Zduńskiej Woli i jej mieszkańców. Organizacje pozarządowe, stowarzyszenia oraz grupy nieformalne mogą korzystać z przestrzeni nieodpłatnej. Nie mogą w nim jednak organizować wydarzeń o charakterze komercyjnym, czyli na przykład pobierać opłat za wstęp czy udział w zajęciach.

W inkubatorze możesz skorzystać z kilku różnych pomieszczeń, między innymi ze studia nagrań, sali konferencyjnej, sali szkoleniowej. Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub napisz wiadomość. Tel. 723 101 003 oraz mail: inkubator@mdk-zdunskawola.pl.

Inne artykuły

Zajęcia sportowe w weekendy. Miasto poszukuje animatorów

„Aktywny weekend” to nowa forma zajęć sportowych, jakie mają być organizowane na boiskach szkolnych w Zduńskiej Woli. Miasto ma ofertę dla osób, które chciałyby prowadzić w weekendy zajęcia sportowe na przyszkolnych obiektach sportowych.

Targi edukacyjne w Zduńskiej Woli

Targi edukacyjne dla ósmoklasistów zorganizowano w I Liceum Ogólnokształcącym w Zduńskiej Woli. Uczniowie byli kuszeni przez szkoły średnie, by wybrali właśnie tę drogę edukacji.

Wieczór z Wawrzynem w Ratuszu

„Wieczór z Wawrzynem” to pierwsza odsłona obchodów 40-lecia pracy Andrzeja Wawrzyniaka: muzyka, autora tekstów oraz instruktora w Miejskim Domu Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli. Koncert odbył się w czwartek, 11 kwietnia.

Przejdź do treści