Z diabetykami bezpłatnie rozliczysz PIT

Zduńskowolski oddział Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków bezpłatnie rozlicza PITy, zachęcając jednocześnie do przekazania 1% podatku na rzecz stowarzyszenia. Diabetycy działają na rzecz poprawy sytuacji prawnej, ekonomicznej i zdrowotnej osób chorych na cukrzycę oraz dzieci i młodzieży w szkołach -  na terenie Miasta i powiatu zduńskowolskiego w gminach Zduńska Wola, Szadek i Zapolice.


Jeśli chcemy przekazać stowarzyszeniu 1%, a rozliczamy się samodzielnie, przekazujemy na KRS: 0000159203, a jako cel podajemy: PSD Zduńska Wola. Można skorzystać z kreatora do rozliczeń na stronie www.diabetykzw.pl.

Inne artykuły

Zduńskowolscy diabetycy dla mieszkańców

Bezpłatne badania i prelekcje dla mieszkańców Zduńskiej Woli przygotowało Polskie Stowarzyszenie Diabetyków. W Miejskim Domu Kultury Ratusz w piątek, 14 listopada 2025 roku przygotowano otwarte spotkanie edukacyjne.

Co się będzie działo w Zduńskiej Woli?

Wydarzenia w nadchodzących dniach w Zduńskiej Woli zdominują propozycje festiwalu „Między Zmysłami”. Będzie okazja uczestniczyć w koncertach, seansach kinowych i spotkaniach. Będzie także coś dla ciała, czyli spotkania edukacyjne z okazju Dnia Cukrzycy, a także zawody sportowe.

Festiwal „Między zmysłami” w Zduńskiej Woli

W Zduńskiej Woli w przyszłym tygodniu rozpocznie się kolejna edycja Festiwalu „Między zmysłami”. To okazja do spotkania z twórcami, obejrzenia filmów oraz wysłuchania koncertów. Festiwal prezentuje różne dziedziny kultury, skupione wokół kina.

Książka zduńskowolanki nominowana do Empik Go Awards 2025

Książka pochodzącej ze Zduńskiej Woli Hanny Dobrowolskiej została nominowana do nagrody Empik Go Awards 2025. Na pozycję „Taki dobry chłopak. Sprawa Kajetana Poznańskiego” czytelnicy mogą zagłosować jeszcze do 24 listopada 2025 roku.

Przejdź do treści