Aplikacja Eco Harmonogram

Sprawdź w smartfonie, kiedy zostaną odebrane śmieci. Aplikacja przypomni o najbliższym odbiorze odpadów oraz poinformuje o zmianach w harmonogramie wywozów.

Aplikacja wyślę na Twój telefon przypomnienie z terminem najbliższego odbioru nieczystości, poinformuje o zmianach w harmonogramie wywozów oraz przypomni o zbliżającej dacie płatności. Oprogramowanie posiada aktualną bazę odpadów, dzięki czemu skutecznie wskaże, jak prawidłowo składować i segregować odpady.

Oprogramowanie jest dostępne nieodpłatnie na smartfony z systemem iOS i Android. Jeśli nie chcesz instalować jej w telefonie, możesz skorzystać z wersji na przeglądarkę internetową. Wejdź na stronę.

Jak zainstalujesz aplikację?

  • W swoim telefonie wejdź do sklepu z aplikacjami.
  • Wpisz w wyszukiwarkę: Eco Harmonogram
  • Kliknij: zainstaluj
  • Po zainstalowaniu aplikacji, wpisz w niej: Zduńska Wola
  • Podaj ulice, przy której mieszkasz

Inne artykuły

Ekologiczne zioła od Portugalczyków

Z okazji pierwszego dnia wiosny Portugalczycy przygotowali zduńskowolanom biodegradowalne doniczki z nasionami ziół. To początek kolejnego pilotażu zagranicznego startupu w Zduńskiej Woli.

LXVII sesja Rady Miasta Zduńska Wola

LXVII sesja Rady Miasta Zduńska Wola odbędzie się 23 marca 2023 r. (czwartek) o godz. 9.00 w Zduńskowolskim Centrum Integracji RATUSZ przy Placu Wolności 26. Przebieg obrad można śledzić w Internecie.

Po pierwsze: segreguj!

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Recyklingu. Z tej okazji przypominamy, co zrobić, aby zwiekszyć szanse na ponowne wykorzystanie produktów i zmniejszyć produkcję odpadów.

Oszustwo na węgiel

Węglowi oszuści podszywają się pod pracowników Urzędu Miasta i chcą wyłudzić pieniądze. Podpowiadamy, jak nie dać się oszukać.

Stoimy po jasnej stronie

Wkrótce cała ulica Jasna dołączy do mapy utwardzonych dróg w Zduńskiej Woli. Na jej rozbudowę urząd pozyskał finansowanie z budżetu centralnego.

Kręcimy dla Zduńskiej Woli

W czerwcu startuje rywalizacja o tytuł najbardziej rowerowego miasta w Polsce. Zduńska Wola dołącza do piątej edycji konkursu.

Przejdź do treści