Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

Ankieta ewaluacyjna – Budżet Obywatelski 2024

Zapraszamy do wypełnienia ankiety na temat budżetu obywatelskiego Miasta Zduńska Wola 2024. Ankietę można wypełnić do 26 listopada br. (włącznie).

Drodzy Mieszkańcy!

Zapraszamy Was do wypełnienia ankiety na temat budżetu obywatelskiego Miasta Zduńska Wola 2024. Kierujemy do Was pytania, które pozwolą nam dokonać analizy procesu, a także ustalić, czy jesteście zainteresowani kontynuacją projektu. Zależy nam na tym, aby poznać Wasze zdanie na temat tegorocznej edycji, której finał przewidziany jest do realizacji w 2024 roku.

Tylko 5 minut dzieli nas od poznania Waszej opinii.

Ankietę możecie wypełnić do 26 listopada br. (włącznie).

Proszę zaznaczyć odpowiedzi lub wpisać własne propozycje elektronicznie pod linkiem: https://zdunskawola.pl/ankiety/bo-ewaluacja/

Inne komunikaty

II sesja Rady Miasta Zduńska Wola

II sesja Rady Miasta Zduńska Wola odbędzie się 29 maja 2024 r. (środa) o godz. 9.00, w Miejskim Domu Kultury w Zduńskiej Woli, Plac Wolności 26. Obrady będą transmitowane w Internecie.

Rusza program „Umiem pływać”

Rozpoczyna się rekrutacja do Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W Zduńskiej Woli zajęcia odbywać się będą na basenie przy szkole nr 9.

Ogłoszenie o naborze

Prezydent Miasta Zduńska Wola ogłasza nabór kandydatów na członków Rady Sportu w Zduńskiej Woli kadencji 2024 – 2029

Uwaga na oszustów na „Czyste powietrze”

Uwaga na oszustów powołujących się na współpracę z Urzędem Miasta Zduńska Wola. Przekonują do podpisania umowy, z której trudno się potem wyplątać, a jej zerwanie obwarowują wysoką karą. Miasto nie prowadzi żadnej takiej akcji.

Przejdź do treści