Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Akademia GOZ. Spotkanie informacyjne

Krajowa Izba Gospodarcza organizuje spotkanie informacyjne w sprawie wdrożenia rozwiązań gospodarki o obiegu zamkniętym. Informacji można będzie zasięgnąć online 16 maja. Nabór wniosków trwa do 20 maja.

Krajowa Izba Gospodarcza w partnerstwie z Instytut ADN  zaprasza do udziału w projekcie Akademia GOZ.

Na czwartek, 16 maja 2024 o godzinie 10 zaplanowano spotkanie informacyjne na platformie MS Teams. Link do udziału w spotkaniu TUTAJ

Organizatorzy przedstawią cele i zakres projektu, kryteria kwalifikacji oraz etapy rekrutacji.

Do 20 maja trwa pierwsza runda naboru wniosków.  Do udziału w projekcie zaproszonych zostanie 490 kobiet i 400 mężczyzn zatrudnionych w 445 mikro, małych, średnich i dużych firmach z obszaru całej Polski, zainteresowanych wdrożeniem rozwiązań gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ) w przedsiębiorstwie. W projekcie zaplanowano realizację bezpłatnych szkoleń z doradztwa. Proponowane są trzy ścieżki szkolenia.

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.

Inne artykuły

Rusza program „Umiem pływać”

Rozpoczyna się rekrutacja do Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W Zduńskiej Woli zajęcia odbywać się będą na basenie przy szkole nr 9.

Webinarium dla seniorów i ich opiekunów 

Można zgłosić się na bezpłatne szkolenie dla seniorów i ich rodzin „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. II edycja”. Odbywać się będzie online jako tak zwane webinarium. Rejestracja już trwa.

Zduńskowolskie Dni Seniora po raz czwarty

Zduńskowolskie Dni Seniora to przedsięwzięcie, w którym połączone zostały siły wielu instytucji i organizacji, które przygotowały atrakcyjny program dla mieszkańców miasta. Seniorzy byli zarówno publicznością, jak i wykonawcami podczas festynu zorganizowanego w ramach seniorskiego święta.

Rowerowy trening jeszcze do wtorku

Do 21 maja trwa oficjalny trening do rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Od czerwca zduńskowolanie będą już mogli wykręcać wyniki dla miasta.

„Piknik rodziny – Karsznice 2024″

Całymi rodzinami bawili się na pikniku mieszkańcy osiedla Karsznice w Zduńskiej Woli. Festyn zorganizowano jako jedno z wydarzeń wybranych w głosowaniu Budżetu Obywatelskiego.

Przejdź do treści