Logo Miasta Zduńska Wola

Aktualności

Na 90-lecie osiedla Karsznice kolorowo na ulicach

Głośno, kolorowo i radośnie najmłodsi mieszkańcy zaakcentowali jubileusz 90-lecia osiedla Karsznice. Kolorowy korowód przeszedł ulicami Karsznic, a dołączali do niego kolejno uczniowie placówek działających na terenie osiedla.

Zduńska Woda, basen, dzieci, woda

Urodziny Zduńskiej Wody!

Dwa lata radości, sportu i zdrowego stylu życia. Zduńska Woda, która stała się nieodłącznym elementem naszego miasta, wczoraj obchodziła drugie urodziny

Vox populi

Mieszkańcy zadecydują, na co urząd wyda ponad 1,2 mln zł. Startuje dziesiąta edycja zduńskowolskiego Budżetu Obywatelskiego. Od 19 czerwca można składać projekty

Skwer Franciszka Kubiaka

Gramy w zielone

Wystartowało opiniowanie projektów zgłoszonych do drugiej edycji Zielonego Budżetu Zduńskiej Woli. Potrwa ono do końca czerwca.

Działka przy ulicy Paprockiej

Kompaktowy i zielony

Park kieszonkowy w Zduńskiej Woli. Pomysł jego budowy do pierwszej edycji Zielonego Budżetu zgłosił miejski radny.

Konsultacje na osiedlu Jana Pawła II w Zduńskiej Woli

Mieszkańcy o drogach. Konsultacje na osiedlu Jana Pawła II w Zduńskiej Woli

Mieszkańcy osiedla Jana Pawła II w Zduńskiej Woli zostali zaproszeni na konsultacje dotyczące budowy dróg. Projektanci i przedstawiciele Urzędu Miasta Zduńska Wola przestawili koncepcję przygotowaną dla tego fragmentu miasta. Można jeszcze zgłaszać uwagi i przesyłać sugestie. Jest dedykowany mieszkańcom osiedla adres mailowy.

Ogłoszenia i komunikaty

Ogłoszenie

Prezydent Miasta Zduńska Wola ogłasza nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji ds. Budżetu obywatelskiego Miasta Zduńska Wola na rok 2024

Przerwa w dostawie ciepłej wody

Miejskie Sieci Cieplne w Zduńskiej Woli Sp. z o.o. informują, że w dniach od 9 do 16 lipca 2023 r. nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody użytkowej na terenie miasta Zduńska Wola.

Nabór wniosków na dofinansowanie podłączeń kanalizacyjnych

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi od 20 lutego br. do 30 czerwca br. przyjmuje wnioski na dofinansowanie podłączeń kanalizacyjnych do sieci w ramach Programu Priorytetowego „Wykonanie podłączeń kanalizacyjnych III edycja”.

Dotacje na prace konserwatorskie

Trwa nabór wniosków o udzielenie dotacji na wykonanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytkach położonych na terenie Miasta Zduńska Wola.

Przejdź do treści