portal?id=50015&res_id=57749

Aktualności


Promocja gospodarcza Zduńskiej Woli za pieniądze z Unii

Współpraca z lokalnymi przedsiębiorstwami będzie podstawą sukcesu projektu, na który Urząd Miasta pozyskał dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego 2014-2020. Dobrze przygotowanym wnioskiem zyskaliśmy ponad 560 tysięcy zł. na działania, dzięki którym miasto wesprze lokalne firmy w promocji na zagranicznych rynkach. Efektem projektu będzie dotarcie z informacją o gospodarczej ofercie Zduńskiej Woli na międzynarodowe targi i wydarzenia biznesowe.

czytaj więcej...

Muzeum Historii Miasta ogłasza konkursy!

Do 5 kwietnia muzeum przyjmuje zgłoszenia do udziału w trzech konkursach. Pierwszy z nich to konkurs plastyczny "Moja przygoda w muzeum". Drugi to fotograficzno - plastyczny "Detale małej architektury. Sztuka sakralna". Temat konkursu jest nawiązaniem do ogólnopolskich obchodów 1050 Rocznicy Chrztu Polski. Ostatni jest rodzinnym konkursem historycznym "Rodzinne Historie". We wszystkich trzech czas na wykonanie prac konkursowych mamy do 25 kwietnia. Sprawdźcie, zapraszamy serdecznie, szczegółowe warunki udziału.

czytaj więcej...

Pozostałe:

czytaj więcej...

Facebook Miejska Karta Rodziny
Ferie w Zduńskiej Woli Konsultacje społeczne

Informujemy, że Urząd Miasta Zduńska Wola uruchomił
numer interwencyjny 663 333 398,
pod którym możesz dokonać zgłoszenia o awarii czy też zagrożeniu.

czytaj więcej

Zaakceptowana przez Tomasz Juszczak dnia 2009-09-23 10:16:55
Opublikowana przez Tomasz Juszczak dnia 2009-09-23 10:16:57
Drukuj
Stronę odwiedzono 959166 razy.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

System utworzony przez Comarch S.A