portal?id=50015&res_id=57749

Aktualności


W każdą sobotę w Zduńskiej Woli będzie Giełda Zoologiczna

Giełda startuje w sobotę 22 sierpnia na miejskim targowisku przy ul. Mickiewicza 11B. Od tej daty będzie organizowana w każdą sobotę w godzinach od 6.00 do 13.00. Giełda ma umożliwić okolicznym hodowcom handel małymi zwierzętami. Jeśli zatem jesteście zainteresowani kupnem żółwia, papugi, chomika, królika miniaturki czy rybek akwariowych - giełda jest właśnie dla Was. Gryzonie, gady, płazy, ryby akwariowe, owady, króliki, pawie, kury ozdobne, kanarki, gołębie czy papugi to jedynie wybrane pozycje z listy małych zwierząt, których hodowców Biuro Infrastruktury Technicznej Urzędu Miasta, czyli organizator giełdy serdecznie zaprasza.

czytaj więcej...

Znowu rozdadzą 3 tysiące sadzonek!

Makulaturę, plastikowe korki od butelek, baterie i elektrośmieci w tym roku już po raz 4. będziemy mogli wymienić na sadzonki podczas IV Festiwalu Ekologicznego. Mamy miesiąc na zgromadzenie odpadów. Piknik zaplanowano na 18 września na terenie Publicznego Gimnazjum nr 1. Tydzień wcześniej Punkt Recyklingu przy ul. Zielonogórskiej 14/16 będzie odpady przyjmował. Wszystkie osoby, które w dniach od 9 do 16 września przywiozą tam zebrane przez siebie rzeczy dostaną talon, który podczas pikniku będą mogły wymienić na drzewko. Mamy zatem miesiąc na zbiórkę: makulatury (prasy codziennej i kolorowej, tektury, książek), plastikowych korków od butelek, baterii z grupy A (np. AA, AAA) lub baterii od telefonów, tonerów od drukarek, telefonów komórkowych i ładowarek do nich, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (tu np. aparaty fotograficzne, żelazka, suszarki do włosów, tostery, itp.), akumulatorów samochodowych.

czytaj więcej...

Pozostałe:

czytaj więcej...

Powstanie '44 Facebook

Informujemy, że Urząd Miasta Zduńska Wola uruchomił
numer interwencyjny 663 333 398,
pod którym możesz dokonać zgłoszenia o awarii czy też zagrożeniu.

czytaj więcej

Zaakceptowana przez Tomasz Juszczak dnia 2009-09-23 10:16:55
Opublikowana przez Tomasz Juszczak dnia 2009-09-23 10:16:57
Drukuj
Stronę odwiedzono 881212 razy.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego

System utworzony przez Comarch S.A