Dzisiaj jest: środa 20 czerwca 2018        Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
Twój Vincent. plakat.jpg
Środa 13 września 2017 17:00
Przedpremierowy pokaz dla nauczycieli filmu "Twój Vincent"
Kontakt 661 731 731

Kino Ratusz zaprasza na bezpłatny pokaz dla nauczycieli filmu "Twój Vincent".


TWÓJ VINCENT

POKAZ PROMOCYJNY DLA NAUCZYCIELI W RAMACH PROGRAMU

NOWE HORYZONTY EDUKACJI FILMOWEJ


Wstęp wolny! Uwaga: obowiązują zapisy! Prowadzone są pod nr tel. 661 731 731, 661 731 732. Można zgłaszać się także wysyłając e-mail na adres (należy podać imię, nazwisko i szkołę): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

We wrześniu Kino Ratusz i Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej zapraszają nauczycieli i edukatorów na specjalny, przedpremierowy pokaz filmu "Twój Vincent".

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to projekt poświęcony edukacji filmowej przystosowanej do wszystkich poziomów edukacyjnych, od przedszkola do klas ponadgimnazjalnych.

Kino Ratusz bierze udział w projekcie od początku swojego istnienia, upowszechniając tym samym kulturę filmową wśród widzów. Ubiegłe lata pokazały, że edukacja filmowa spotkała się u nas z wielkim zainteresowaniem, a film jest idealną płaszczyzną do poruszenia istotnych zagadnień wszystkich dziedzin życia. Niekiedy sytuacje z filmu miały swoje odzwierciedlenie w życiu uczniów i nauczycieli.

Miejsce: Kino Ratusz, pl. Wolności 26
Wstęp wolny! Uwaga: obowiązują zapisy!