Dzisiaj jest: niedziela 26 maja 2019        Imieniny: Filip, Paulina, Marianna

Drużyna seniorów Pogoni Zduńska Wola (trener Grzegorz Kaleta) przegrała mecz 30. kolejki 4. ligi łódzkiej z zespołem LKS Kwiatkowice. Spotkanie odbyło się w środę 22 maja na boisku w Kwiatkowicach.

Zawodnicy ze Zduńskowolskiego Klubu Karate Kyokushin wystartowało w zawodach XX puchar Wielkopolski w karate. Turniej odbył się 18 maja w Turku. Kategorie kata i kumite podzielone były na grupy wiekowe i wagowe. Wystartowało w nich łącznie 230 zawodniczek i zawodników z 22 ośrodków z Polski.


Paweł i Przyjaciele wygrywają III Letni Turniej Grand Prix o Puchar Prezydenta Miasta Zduńska Wola. Kolejny bardzo dobry turniej pod względem sportowym wiele emocji oraz niespodzianek, to wszystko można było obejrzeć w niedziele na obiektach Orlika przy ul. Okrzei 5.


Mecz Pogoni Zduńska Wola XVIII kolejki 2. ligi kobiet z zespołem AZS Uniwersytet Warszawa został przełożony. Spotkanie miała się odbyć w sobotę 18 maja w Warszawie, ale drużyna Pogoni w czasie podróży na mecz otrzymała telefon, że w Warszawie są ogromne ulewy i że boisko nie będzie się nadawało do gry.


Drużyna seniorów Pogoni Zduńska Wola (trener Grzegorz Kaleta) zremisowała bezbramkowo mecz 29. kolejki 4. ligi łódzkiej z zespołem Andrespolii Wiśniowa Góra. Spotkanie odbyło się na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli w sobotę 18 maja.


Podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Zduńskiej Woli Konrad Pokora Prezydent Zduńskiej Woli odebrał z rąk Marszałka Województwa Łódzkiego symboliczny czek na 95 tys. zł. To kwota dofinansowania, które Zduńska Wola pozyskała na remont płyty głównej hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Złotej. W hali ćwiczą uczniowie tej największej, miejskiej szkoły, ale również odbywają się tu futsalowe mecze zduńskowolskiej Gatty.


W niedzielę 12 maja na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli drużyna kobiet Pogoni Zduńska Wola (trener Wojciech Stasiak) rozegrała mecz XVII kolejki 2. ligi kobiet z zespołem KS GOSiRKI Piaseczno. Drużyna Pogoni odniosła przekonywujące zwycięstwo będąc w przekroju całego meczu zespołem zdecydowanie lepszym od rywalek.


W dniu 11 maja 2019 roku tenisiści stołowi I ligowej drużyny IKS "START" Zduńska Wola rozegrali na wyjeździe ostatni w sezonie 2018/2019 mecz z LKS Odra Głoska - drużyną zajmującą ostatnie miejsce w tabeli.


W sobotę 11 maja na Stadionie w Opocznie drużyna seniorów Pogoni Zduńska Wola (trener Grzegorz Kaleta) rozegrała mecz 28. kolejki 4. ligi łódzkiej z zespołem Ceramiki Opoczno. Drużyna Pogoni mimo kilku dobrych sytuacji podbramkowych uległa zespołowi gospodarzy tracąc bramkę w końcowych minutach meczu.


Julia Urbaniak i Kacper Sadowski z sukcesami reprezentowali zduńskowolski Szkolny Klub Strzelectwa Sportowego LOK SOKÓŁ na zakończonych w niedzielę Międzynarodowych Mistrzostwach Wybrzeża w Ustce.