Dzisiaj jest: piątek 22 listopada 2019        Imieniny: Cecylia, Jonatan, Stefan

W minioną sobotę 9 listopada 2019 r. zawodnicy I ligowej drużyny tenisa stołowego IKS "START" ulegli w wyjazdowym spotkaniu z BISTS Bielsko Biała 2 : 8.

W Otwartym Turnieju w tenisa stołowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości rozegranym w dniu 11 listopada 2019 roku uczestniczyło ponad 80 zawodniczek i zawodników z województwa łódzkiego m.in. z Łodzi, Uniejowa, Warty, Pabianic, Poddębic, Łobudzic i Sędziejowic.

W sobotę 10.11.2019 Rugby Klub Zduńska Wola zorganizował Turniej Niepodległości o Puchar Prezydenta Zduńskiej Woli.

Piąta kolejka rundy zasadniczej w rozgrywkach III ligi kobiet ŁZPS za nami. Siatkarki UKS Akademia Siatkówki nie mogą pokonać stresu jaki wywołuje w nich gra przed własną publicznością. Trzeci raz przegrywają mecz u siebie, tym razem z zawodniczkami ŁKS Łódź.

Do samego końca ważył się rezultat meczu Pogoni Zduńska Wola z zespołem PKS Polonia Piotrków Trybunalski w XV kolejce 4. ligi łódzkiej. Ostatecznie to gospodarze, po raz kolejny w tym sezonie w doliczonym czasie gry, przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Mecz odbył się w sobotę 2 listopada na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli.

Drużyna kobiet Pogoni Zduńska Wola po bardzo dobrym meczu i zwycięstwie z UKS Loczki Wyszków awansowała do kolejnego etapu rozgrywek Pucharu Polski. Mecz 3. etapu Pucharu Polski rozegrany został w środę 30 października na sztucznym boisku Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wyszkowie.

Drużyna kobiet Pogoni Zduńska Wola, mimo kilku dobrych sytuacji podbramkowych, przegrała 0:2 mecz IX kolejki 2. ligi kobiet z zespołem UKS Loczki Wyszków. Mecz odbył się w niedzielę 27 października na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli.

90 zawodniczek i zawodników z klubów z Turku, Malanowa, Koła Władysławowa, Tuliszkowa i Zduńskiej Woli uczestniczyło w Ogólnopolskich Mistrzostwach Karate Kyokushin - Mistrzostwa Powiatu Zduńskowolskiego. Zawody odbyły się w sobotę 26.10.2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 w Zduńskiej Woli.

Dotkliwą porażką zakończył się niedzielny mecz IKS "START" z PWSZ Zamość. Jedyny punkt dla naszej drużyny wywalczył w pięciosetowym pojedynku Tomasz Wiśniewski a całe spotkanie zakończył się wynikiem 1:9.

W ciągu pierwszych 45 minut rozstrzygnął się mecz drużyny seniorów Pogoni Zduńska Wola z zespołem KS Kutno w ramach XIV kolejki 4. ligi łódzkiej. Zduńskowolanie schodzili na przerwę przegrywając 2:1. W drugiej połowie gole już nie padły. Mecz odbył się W sobotę 26 października na Stadionie w Kutnie.