Dzisiaj jest: czwartek 19 września 2019        Imieniny: Konstancja, January

W niedzielę 15 września na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli drużyna kobiet Pogoni Zduńska Wola (trener Wojciech Stasiak) rozegrała mecz III kolejki 2 ligi kobiet z zespołem Ekosport Białystok. Drużyna Pogoni przystąpiła do meczu z beniaminkiem 2 ligi zespołem z Białegostoku z zamiarem zainkasowania pierwszych trzech punktów w sezonie. Już w 5 minucie meczu po podaniu Patrycji Okoń w sytuacji sam na sam z bramkarką gości znalazła się Anna Bergier, ale piłkę po jej strzale z linii bramkowej wybiła jedna z zawodniczek Ekosportu.

W 2 kolejce I rundy sezonu 2019/2020 nasza drużyna rozegrała w Zielonej Górze mecz z podopiecznymi Lucjana Błaszczyka - wielokrotnego reprezentanta kadry narodowej Polski. Młodzi i ambitni zawodnicy ZKS Palmiarnia Zielona Góra II mimo zaciętej walki ulegli naszemu zespołowi 2 : 8.


W niedzielę 15 września na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli druga drużyna seniorów Pogoni Zduńska Wola (trener Jacek Chojniak) rozegrała mecz 6 kolejki Sieradzkiej Klasy "A" Seniorów z zespołem UKS Ustków. Drużyna Pogoni odniosła piąte z rzędu zwycięstwo awansując na drugie miejsce w tabeli.


Drużyna seniorów Pogoni Zduńska Wola wygrała wyjazdowy mecz VI kolejki 4. ligi łódzkiej z zespołem rezerw Pelikana Łowicz. Spotkanie odbyło się w środę 11 września na boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łowiczu.


Odbywają się Mistrzostwa Europy Masters, które odbywają się we włoskich miejscowościach Jesolo, Eralcea i Caorle. Nasze miasto reprezentują Marzena Ignaczak i Andrzej Suliński.


Drużyna kobiet Pogoni Zduńska Wola przegrała mecz II kolejki 2. ligi kobiet z zespołem Tygrysa Huta Mińska. Spotkanie odbyło się w niedzielę 8 września na boisku w Hucie Mińskiej.


Drużyna IKS "START" Zduńska Wola od porażki rozpoczęła trzeci już sezon rozgrywkowy w I lidze tenisa stołowego. Nasza drużyna uległa GMKS Strzelec Frysztak. Mecz odbył się w sobotę 7 września w sali szkoły podstawowej nr 7.


Drużyna seniorów Pogoni Zduńska Wola wygrała mecz V kolejki 4. ligi łódzkiej z zespołem Andrespoli Wiśniowa Góra. Było to pierwsze zwycięstwo Pogoni w tym sezonie. Mecz odbył się w sobotę 7 września na boisku w Wiśniowej Górze.


Ostatni tydzień sierpnia to rozpoczynające się w łódzkiej Atlas Arenie Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej kobiet. Zawodniczki UKS Akademia Siatkówki otrzymały zaproszenie od Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej - miały pomagać podczas Mistrzostw. Zawodniczki pełniły funkcję mopersów, co oznacza że były najbliżej akcji dziejących się na boisku.


Sportowe zakończenie wakacji organizowane przez Integracyjny Klub Sportowy "START" wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli już należy do historii.