Dzisiaj jest: poniedziałek 18 stycznia 2021        Imieniny: Piotr, Małgorzata

Struktura

Zbigniew Szulada
Komendant
Nr legitymacji służbowej: 003
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: z.szulada@zdunskawola.pl

Robert Zawiasa
Starszy Inspektor
Nr legitymacji służbowej: 001
tel. 43 823 29 45
fax 43 823 74 64
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail:straz_miejska@zdunskawola.pl 

Piotr Kalitka
Młodszy strażnik
Nr legitymacji służbowej: 002
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: p.kalitka@zdunskawola.pl

Aleksandra Piczman
Starszy Inspektor
Nr legitymacji służbowej 004
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: a.piczman@zdunskawola.pl

Tomasz Skibiński
Aplikant
Nr legitymacji służbowej 005
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: t.skibinski@zdunskawola.pl

Agnieszka Michalak
Młodszy Specjalista
Nr legitymacji służbowej 006
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: a.michalak@zdunskawola.pl

Tomasz Staniucha
Starszy Specjalista
Nr legitymacji służbowej 007
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: t.staniucha@zdunskawola.pl

Sylwester Witczak
Specjalista
Nr legitymacji służbowej 008
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: s.witczak@zdunskawola.pl

Michał Szymczak
Aplikant
Nr legitymacji służbowej 009
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: mi.szymczak@zdunskawola.pl

Damian Szczepanik
Strażnik
Nr legitymacji służbowej 010
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter
e-mail: d.szczepanik@zdunskawola.pl

Paweł Kruszyński
Aplikant
Nr legitymacji służbowej 011
ul. Stefana Złotnickiego 3, parter