Dzisiaj jest: wtorek 22 stycznia 2019        Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor

Dotacje dla klubów sportowych

II otwarty konkurs ofert na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2018 r.

Prezydent Miasta Zduńska Wola w dniu 30 lipca 2018 r. ogłosił II otwarty konkurs ofert na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2018 r. Kluby sportowe mogą uzyskać dotację celową na realizację zadania pn. „Prowadzenie szkolenia sportowego, organizacja i udział w zawodach oraz rozgrywkach sportowych w różnych dziedzinach sportu”.

Zarządzenie Prezydenta w sprawie ogłoszenia konkursu

Zarządzenie Prezydenta w sprawie powołania Komisji konkursowej

Rozstrzygnięcie II otwartego konkursu ofert na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2018 r.

 

I otwarty konkurs ofert na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2018 r.

Prezydent Miasta Zduńska Wola w dniu 12 lutego 2018 r. ogłosił otwarty konkurs ofert na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2018 r. Kluby sportowe mogą uzyskać dotację celową na realizację dwóch rodzajów działań:

  1. Prowadzenie szkolenia sportowego, organizacja i udział w zawodach oraz rozgrywkach sportowych w różnych dziedzinach sportu.
  2. Organizacja imprez i zawodów sportowych w dyscyplinach sportu znaczących dla Miasta Zduńska Wola o Puchar Prezydenta Miasta.

Zarządzenie Prezydenta w sprawie ogłoszenia konkursu

Zarządzenie Prezydenta w sprawie powołania komisji konkursowej

Uwaga.
Zarządzeniem nr 62/18 Prezydenta Miasta Zduńska Wola z dnia 26 lutego 2018 wydłużony został termin składania ofert w konkursie do dnia 5 marca 2018 r. do godziny 15.30. (zarządzenie)

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2018 r.

(zarządzenie)

Sprawozdania klubów sportowych z realizacji przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2017 roku (rozliczenia przyznanych dotacji): SPRAWDŹ

Druki do pobrania:


Podstawę prawną organizacji konkursu dla klubów stanowi Uchwała nr XVI/199/11 Rady Miasta Zduńska Wola z dna 16 grudnia 2011 roku w sprawie określenia warunków i trybu wspierania finansowego rozwoju sportu na terenie Miasta Zduńska Wola - SPRAWDŹ.