Dzisiaj jest: niedziela 19 stycznia 2020        Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz

Dotacje dla klubów sportowych

Miasto cyklicznie organizuje konkursy na dotacje dla klubów sportowych. Sprawdź informacje o bieżących i zakończonych naborach wniosków.

Drugi otwarty konkurs ofert na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2019 r.:

Zarządzenie Prezydenta Miasta Zduńska Wola w sprawie ogłoszenia drugiego otwartego konkursu ofert na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2019 r.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Zduńska Wola w sprawie powołania komisji konkursowej w celu rozpatrzenia ofert drugiego otwartego konkursu na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2019 r.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Zduńska Wola w sprawie rozstrzygnięcia drugiego otwartego konkursu ofert na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2019 r.

Pierwszy otwarty konkurs ofert na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2019 r.:

Zarządzenie Prezydenta Miasta Zduńska Wola w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2019 r.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Zduńska Wola w sprawie powołania komisji konkursowej w celu rozpatrzenia ofert otwartego konkursu na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2019 r.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Zduńska Wola w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na wsparcie finansowe przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2019 r.

 

Sprawozdania klubów sportowych z realizacji przedsięwzięć z zakresu rozwoju sportu w 2018 roku (rozliczenia przyznanych dotacji): –> kliknij

Druki do pobrania:


Podstawę prawną organizacji konkursu dla klubów stanowi Uchwała nr XVI/199/11 Rady Miasta Zduńska Wola z dna 16 grudnia 2011 roku w sprawie określenia warunków i trybu wspierania finansowego rozwoju sportu na terenie Miasta Zduńska Wola –> kliknij