Dzisiaj jest: wtorek 22 stycznia 2019        Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor

Komisja Dialogu Obywatelskiego ds. ochrony zwierząt i przeciwdziałania bezdomności zwierząt

20 kwietnia 2018 r. Prezydent Miasta Zduńska Wola, Zarządzeniem nr 201/18 powołał Komisję Dialogu Obywatelskiego ds. ochrony zwierząt i przeciwdziałania bezdomności zwierząt. Zarządzenie nr 320/18 zmieniające zarządzenie w sprawie powołania Komisji Dialogu Obywatelskiego ds. ochrony zwierząt i przeciwdziałania bezdomności zwierząt.

   SKŁAD KOMISJI:  

Aldona Piotrowska - Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział Zduńska Wola - przewodnicząca;
Bożena Gasik - Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział Zduńska Wola - zastępca przewodniczącego;
Lidia Kwiatkowska - Fundacja Tabby - Burasy i spółka - sekretarz;

Elżbieta Nowak - Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział Zduńska Wola;
Maria Gauza - Fundacja Tabby - Burasy i spółka;
Monika Kościan -Fundacja Tabby - Burasy i spółka;

Przedstawiciel Prezydenta Miasta Zduńska Wola wchodzący w skład komisji:
Barbara Kozłowska - Biuro Infrastruktury Technicznej - Dział Ochrony Środowiska, e-mail: b.kozlowska@zdunskawola.pl, tel. 43 825 02 71

   TERMIN I MIEJSCE NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA:  

Posiedzenia Komisji Dialogu Obywatelskiego ds. Ochrony Zwierząt i Przeciwdziałania Bezdomności Zwierząt są jawne i otwarte, odbywają się w Urzędzie Miasta. O terminie najbliższego poinformujemy, jak tylko zostanie on ustalony.

  PRACA KOMISJI:  

 

   NASZE SPOTKANIA  

4 czerwca przedstawiciele Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział Zduńska Wola spotkali się z dziećmi z Publicznego Przedszkola nr 10 "Pod Słoneczkiem". Rozmowa z maluchami dotyczyła promowania dobrych zachowań w stosunku do zwierząt. Było o odpowiedzialności za los zwierząt, a nawet o trudnym temacie sterylizacji, który jak się okazało nie był przedszkolakom obcy. Mali rozmówcy wykazali się świetną znajomością tematu z zakresu humanitarnego traktowania zwierząt. Prawdziwą furorę zrobił kotek Filemon, który odwiedził dzieci. Spotkania takie będą odbywać się cyklicznie w wybranych przedszkolach i szkołach z terenu naszego miasta.