Dzisiaj jest: piątek 22 listopada 2019        Imieniny: Cecylia, Jonatan, Stefan

Wsparcie dla biznesu

Chcesz rozwijać swoją firmę w Zduńskiej Woli? Skorzystaj z usług instytucji wsparcia biznesu. Sprawdź, jak mogą Ci pomóc!

Punkt Informacji Gospodarczej Urzędu Miasta Zduńska Wola

Punkt zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorców, którzy planują rozwinąć biznes w naszym mieście. Udostępnia informacje o wolnych terenach inwestycyjnych, dostarcza danych statystycznych i wiedzy na temat lokalnych warunków. Wyjaśnia zasady obowiązujących ulg podatkowych.  

Skontaktuj się z nami, służymy Ci naszą pomocą.

  • Michalina Łagunionok
  • Tel.: 43 825-02-34
  • E-mail: m.lagunionok@zdunskawola.pl
  • Urząd Miasta, ul. Złotnickiego 12, budynek nr 3, pok nr 303


Baza Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Przedsiębiorcy mogą starać się o dofinansowanie szkoleń, które służą rozwojowi ich firm. Mogą być to np. kursy języka obcego, na prawo jazdy czy technik kosmetycznych. Szkolenie musi odpowiadać profilowi przedsiębiorstwa. Skorzystać może z niego właściciel lub zatrudnieni przez niego pracownicy. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości stworzyła internetową bazę kursów, objętych dofinansowaniem. Sprawdź ofertę i dowiedz się, jak aplikować o dopłaty –> kliknij

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Powiatowy Urząd Pracy służy pomocą w rekrutacji pracowników do lokalnych przedsiębiorstw. Prowadzi też programy podnoszące umiejętności i kompetencje osób bezrobotnych i zatrudnionych. Udziela szczegółowych informacji na temat dofinansowania, które możesz otrzymać, gdy tworzysz nowe miejsca pracy lub zatrudniasz osoby niepełnosprawne. W Powiatowym Urzędzie Pracy otrzymasz też szczegółowe informacje o zasadach zatrudniania cudzoziemców.

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli


Zduńskowolski Inkubator Przedsiębiorczości

Zduńskowolski Inkubator Przedsiębiorczości ma ofertę dla tych, którzy dopiero myślą o założeniu firmy lub prowadzą ją nie dłużej niż trzy lata. Instytucja świadczy usługi doradcze, prawne, księgowe. Młodym przedsiębiorstwom na preferencyjnych warunkach wynajmuje też w pełni wyposażone powierzchnie biurowe.

Zduńskowolski Inkubator Przedsiębiorczości