Dzisiaj jest: piątek 22 stycznia 2021        Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor

Wsparcie dla biznesu

Chcesz rozwijać swoją firmę w Zduńskiej Woli? Skorzystaj z usług instytucji wsparcia biznesu. Sprawdź, jak mogą Ci pomóc!


Baza Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Przedsiębiorcy mogą starać się o dofinansowanie szkoleń, które służą rozwojowi ich firm. Mogą być to np. kursy języka obcego, na prawo jazdy czy technik kosmetycznych. Szkolenie musi odpowiadać profilowi przedsiębiorstwa. Skorzystać może z niego właściciel lub zatrudnieni przez niego pracownicy. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości stworzyła internetową bazę kursów, objętych dofinansowaniem. Sprawdź ofertę i dowiedz się, jak aplikować o dopłaty –> kliknij

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Powiatowy Urząd Pracy służy pomocą w rekrutacji pracowników do lokalnych przedsiębiorstw. Prowadzi też programy podnoszące umiejętności i kompetencje osób bezrobotnych i zatrudnionych. Udziela szczegółowych informacji na temat dofinansowania, które możesz otrzymać, gdy tworzysz nowe miejsca pracy lub zatrudniasz osoby niepełnosprawne. W Powiatowym Urzędzie Pracy otrzymasz też szczegółowe informacje o zasadach zatrudniania cudzoziemców.

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli


Zduńskowolski Inkubator Przedsiębiorczości

Zduńskowolski Inkubator Przedsiębiorczości ma ofertę dla tych, którzy dopiero myślą o założeniu firmy lub prowadzą ją nie dłużej niż trzy lata. Instytucja świadczy usługi doradcze, prawne, księgowe. Młodym przedsiębiorstwom na preferencyjnych warunkach wynajmuje też w pełni wyposażone powierzchnie biurowe.

Zduńskowolski Inkubator Przedsiębiorczości