Dzisiaj jest: piątek 30 października 2020        Imieniny: Zenobii, Edmunda, Przemysława

Marcel Jarosławski, pełnomocnik prezydenta Zduńskiej Woli ds. osób niepełnosprawnych w listopadzie będzie dyżurował w Kancelarii Urzędu Miasta Zduńska Wola przy ul. Złotnickiego 12 w następujące dni:

Prezydent Miasta Zduńska Wola zawiadamia o pierwszych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż prawa własności niżej wymienionych nieruchomości niezabudowanych:


Najbliższa sesja Rady Miasta Zduńska Wola odbędzie się w trybie zdalnym. Radni będą obradować w czwartek 29 października za pomocą platformy Zoom. Obrady będzie można śledzić w internecie. Decyzja o posiedzeniu internetowym zapadła w związku z sytuacją epidemiczną w kraju.


Informuję, że dyżury radnych Rady Miasta Zduńska Wola od dnia 12 października 2020 r. zostają wstrzymane do odwołania. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Rady Miasta pod numerem telefonu 43 825-02-50.

Przewodniczący Rady Miasta
Jakub Trenkner


Trwa nabór do zduńskowolskiej Straży Miejskiej. Termin składania dokumentów aplikacyjnych został przedłużony do 19 października 2020 r. do godz. 9:00. 


Drodzy Mieszkańcy, w trosce o Wasze bezpieczeństwo, wprowadziliśmy nowe zasady obsługi interesantów w Urzędzie Miasta Zduńska Wola.


Trwa nabór na wolne stanowisko urzędnicze Aplikant w Straży Miejskiej w Urzędzie Miasta Zduńska Wola. Termin składania dokumentów aplikacyjnych został przedłużony do 12 października 2020 r. do godz. 9:00. 


Powołując się na Komunikat  Dyrektora Centralnego Biura Spisowego w sprawie wywiadów bezpośrednich w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 r. Gminne Biuro Spisowe informuje, że w związku z utrzymującym się wysokim poziomem zachorowań, spowodowanych pandemią COVID–19, rachmistrze spisowi prowadzić będą wyłącznie telefoniczne wywiady w gospodarstwach rolnych przydzielonych im do realizacji.


Marcel Jarosławski, pełnomocnik prezydenta Zduńskiej Woli ds. osób niepełnosprawnych w październiku będzie dyżurował w Kancelarii Urzędu Miasta Zduńska Wola przy ul. Złotnickiego 12 w następujące dni:


Na podstawie § 14 ust. 1 Statutu Zduńskowolskiej Rady Seniorów Prezydent Miasta Zduńska Wola zwołał I sesję Zduńskowolskiej Rady Seniorów. Odbędzie się w dniu 30 września 2020 r. (środa) na godz. 10.00 w Zduńskowolskim Centrum Integracji RATUSZ przy Placu Wolności 26 (sala konferencyjna, I piętro).